Paslaugos – Laba Energija

Saulės elektrinių įrengimas
ir montavimas

Įrenginėdami saulės elektrines parenkame Jums tinkamiausius saulės modulius, inverterius, montavimo konstrukciją ar jų visumą, pritaikytą Jūsų poreikiams. Mūsų atsakinga komanda pasirūpins, jog Jūsų saulės elektrinė būtų saugiai ir tinkamai sumontuota ir efektyvi.

Saulės elektrinių
priežiūra

Atliekame saulės elektrinių techninę būklės apžiūrą, šaliname atsiradusius gedimus, remontuojame. Prižiūrėsime jūsų elektrinę ir atsiradus gedimams visiškai juos sutvarkysime.

Dokumentų
tvarkymas

Padedame pateikti paraišką APVA paramai, konsultuojame dėl ESO sąlygų išsiėmimo tvarkos, ruošiame rangovo akto deklaraciją bei teikiame visokeriopą pagalbą renkantis lizingo pasiūlymus.

Produkcija

Solis inverteriai arba kitaip keitikliai yra kuriami ir nuolat tobulinami jau daugiau nei 20 metų, Ginlong Technologies kompanijos gamykloje gaminama įranga turi aukštą kokybės kontrolę. Tai viena seniausių ir didžiausių pasaulyje keitiklių gamintojų. Trifaziai „Solis“ inverteriai pasižymi labai aukštais naudingumo koeficientais (maks. 99%), mažais tinklo iškraipymais (THD <2%).
„India Solar Rooftop Map 2019“, kovo mėn. paskelbė 10 geriausių saulės energijos keitiklių ir EPC bendrovių reitingą, kuriame Solis užėmė antrą vietą. Taip pat „Ginlong Technologies“ su Solis priešakyje buvo apdovanota „Top Brand PV 2021“ sertifikatu Nyderlanduose.

„Hanwha Q CELLS“ – saulės elektrinių įrangos įmonė, kuri išbando ir sertifikuoja savo prekes pagal griežtą ir nepriklausomą Vokietijos sertifikavimo instituto VDE kokybės užtikrinimo programą ir jų atstovaujamas prekės ženklas „Q CELLS“ yra pripažintas ir žinomas visoje pasaulio PV pramonėje. „Q CELLS“ automatizuota pažangi gamybos sistema leidžia visiškai atsekti visus produktus nuo pirkimų iki logistikos ir padeda optimizuoti visą gamybos procesą.

„Sumec Phono Solar“ yra įmonė, užsiimanti saulės elektrinių įrangos gamyba daugiau nei 40 metų, turinti įvairių produktų asortimentą, galinti garantuoti savo produktų kokybę visame pasaulyje. „Phono Solar“ jau 7 metus yra įtraukta į vieną aukščiausių vietų PV modulių gamintojų sąraše. Tai viena pirmųjų saulės modulių gamintojų, įtrauktų į „Bloomberg New Energy Finance“. Australijoje 2018-20m. įmonės gaminami saulės moduliai buvo įvertinti kaip vieni geriausių.

„SolarEdge“ kompanija, įkurta JAV, turinti padalinį Izraelyje labiausiai garsėja savo taip vadinamais galios optimizatoriais, puikiai ištobulintu monitoringo sprendimu. Optimizatoriai ypač aktualūs tada, kai moduliai montuojami ant daugybės skirtingų plokštumų arba nėra galimybės užtikrinti vienodų apšviestumo sąlygų (pvz., dėl kitų objektų metamų šėšėlių ir pan.). Taikant technologiją „SolarEdge“, galios optimizatoriai montuojami ant kiekvieno modulio, todėl kiekvieno jų darbas optimizuojamas atskirai, stebint monitoringo sistemoje, telefone arba kompiuteryje. Jei sistemoje kyla problemų, jas galima atrasti, išsiaiškinti jau tą pačią akimirką. Naudodami didelio našumo saulės energijos optimizavimo ir keitiklių derinį galite papildomai išgauti 2% daugiau elektros energijos. pinigus ir energiją naudodami draugiškas gamtai, orientuotas į ateitį saulės technologijas.

„Huawei“ – technologiškai lyderiaujanti įmonė, gaminanti keitiklius arba kitaip inverterius. „Huawei“ laboratotijoje atliekami kruopštūs inverterių veikimo aukštos ir žemos temperatūros bandymai, elektrostatinio iškrovimo išsamūs korozinai testai, užtikrinantys „Huawei“ produktų patikimumą.

/3
Susisiekite