Paslaugos – Laba Energija

Saulės elektrinių įrengimas
ir montavimas

Įrenginėdami saulės elektrines parenkame Jums tinkamiausius saulės modulius, inverterius, montavimo konstrukciją ar jų visumą pritaikytą Jūsų poreikiams tinkamam saulės elektrinės sistemos darbui. Mūsų atsakinga komanda pasirūpins, jog jūsų saulės elektrines projektas būtų saugiai ir tinkamai parengtas.

Saulės elektrinių
priežiūra

Atliekame saulės elektrinių techninę būklės apžiūrą, šaliname atsiradusius gedimus, remontuojame. Prižiūrėsime jūsų elektrinę ir atsiradus gedimams visiškai juos sutvarkysime.

Dokumentų
tvarkymas

Padedame pateikti paraišką APVA paramai bei teikiame visokeriopą pagalbą imant paskolą jūsų alternatyvios energijos naudojimui.

Produkcija

„Hanwha Q CELLS“ – saulės energijos įmonė, kuri išbando ir sertifikuoja savo prekes pagal griežtą ir nepriklausomą Vokietijos sertifikavimo instituto VDE kokybės užtikrinimo programą ir jų atstovaujamas prekės ženklas „Q CELLS“ yra pripažintas ir žinomas visoje pasaulio PV pramonėje. „Q CELLS“ pateikia pagrindinius duomenis, kurie leidžia geriausiai pasirinkti jūsų investicijas į kvalifikuotą saulės energiją. Visiškai automatizuotos gamybos gamyklos ir pažangiausia gamybos vykdymo sistema įmonei leidžia visiškai atsekti visus produktus nuo pirkimų iki logistikos ir padeda optimizuoti visą gamybos procesą.

„Sumec Phono Solar“ yra įmonė, užsiimanti verslu daugiau nei 40 metų, turinti įvairių produktų asortimentą, galinti garantuoti savo produktų kokybę visame pasaulyje. „Phono Solar“ jau 7 metus yra įtraukta į vieną aukščiausių vietų PV modulių gamintojų sąraše. Tai viena pirmųjų gamintojų partijų, įtrauktų į „Bloomberg New Energy Finance“. Australijoje 2018-20m. įmonės gaminami moduliai buvo įvertinti kaip vieni geriausių. Sertifikuotas „Phono Solar“ trečiųjų šalių bandymų centras saulės kolektorių bandymus atliko bent tris kartus pagal IEC standarto sertifikatą, reikalingą plokštėms.

„SolarEdge“ kompanija, įkurta JAV, turinti padalinį Izraelyje labiausiai garsėja savo taip vadinamais galios optimizatoriais, puikiai ištobulintu monitoringo sprendimu. Optimizatoriai ypač aktualūs tada, kai moduliai montuojami ant daugybės skirtingų plokštumų arba nėra galimybės užtikrinti vienodų apšviestumo sąlygų (pvz., dėl kitų objektų metamų šėšėlių ir pan.). Taikant technologiją „SolarEdge“, galios optimizatoriai montuojami ant kiekvieno modulio, todėl kiekvieno jų darbas optimizuojamas atskirai, stebint monitoringo sistemoje, telefone arba kompiuteryje. Jei sistemoje kyla problemų, jas galima atrasti, išsiaiškinti jau tą pačią akimirką. Naudodami didelio našumo saulės energijos optimizavimo ir keitiklių derinį galite papildomai išgauti 2% daugiau elektros energijos. pinigus ir energiją naudodami draugiškas gamtai, orientuotas į ateitį saulės technologijas.

„Huawei“ – technologiškai lyderiaujanti įmonė gaminanti inverterius. „Huawei“ turi integruotą laboratoriją, kurioje su inverteriais atlieka jų veikimo aukštos ir žemos temperatūros bandymus nuo radiacijos, elektrostatinio iškrovimo išsamų korozinį testą, užtikrinantį „Huawei“ produktų patikimumą.  Įmonė siekia, jog jų veikla užtikrintų ne tik Kinijos, bet ir tarptautinius standartus.

/3
Susisiekite