Paslaugos – Laba Energija

Saulės elektrinių įrengimas
ir montavimas

Mūsų atsakinga komanda pasirūpins, jog Jūsų saulės elektrinė būtų saugiai ir tinkamai įrengta, efektyviai dirbanti, suprogramuotas ir paleistas keitiklis bei gamybos stebėjimas telefone.

Saulės elektrinių
priežiūra

Atliekame saulės elektrinių techninę būklės apžiūrą, šaliname atsiradusius gedimus, remontuojame. Prižiūrėsime jūsų elektrinę ir atsiradus gedimams visiškai juos sutvarkysime.

Saulės elektrinių
įrangos pardavimas

Parinksime Jums tinkamiausius saulės modulius, keitiklius bei montavimo konstrukcijas. Dirbame su daugeliu gamintojų, todėl galime pasiūlyti plačią produktų įvairovę.

Produkcija

FoxESS yra kompanija kurianti keitiklius ir energijos kaupimo sprendimus. Novatoriški, orientuoti į kokybiška kliento patirtį ir aptarnavimą, pamėgti saulės elektrinių montuotojų ir rinkos specialistų. Puikus kainos ir kokybės santykis.

Patikimas saulės modulių gamintojas, laikomas vienas iš šios pramonės pionierių. Aktyviai plėtoja mokslinius tyrimus, nuolat tobulina savo technologiją. Prestižiniame Bloomberg Tier 1 sąraše Risen patenka tarp Top 10 geriausių saulės modulių gamintojų pasaulyje.

Vienas didžiausių saulės modulių gamintojų pasaulyje. Jau daug metų „Jinko“ lyderiauja BLOOMBERG TIER I sąrašo trejetuke. Tai aukščiausias reitingas suteiktas vos 2% saulės modulių gamintojų.

Solis inverteriai arba kitaip keitikliai yra kuriami ir nuolat tobulinami jau daugiau nei 20 metų, Ginlong Technologies kompanijos gamykloje gaminama įranga turi aukštą kokybės kontrolę. Tai viena seniausių ir didžiausių pasaulyje keitiklių gamintojų. Trifaziai „Solis“ inverteriai pasižymi labai aukštais naudingumo koeficientais (maks. 99%), mažais tinklo iškraipymais (THD <2%).
„India Solar Rooftop Map 2019“, kovo mėn. paskelbė 10 geriausių saulės energijos keitiklių ir EPC bendrovių reitingą, kuriame Solis užėmė antrą vietą. Taip pat „Ginlong Technologies“ su Solis priešakyje buvo apdovanota „Top Brand PV 2021“ sertifikatu Nyderlanduose.

„Sumec Phono Solar“ yra įmonė, užsiimanti saulės elektrinių įrangos gamyba daugiau nei 40 metų, turinti įvairių produktų asortimentą, galinti garantuoti savo produktų kokybę visame pasaulyje. „Phono Solar“ jau 7 metus yra įtraukta į vieną aukščiausių vietų PV modulių gamintojų sąraše. Tai viena pirmųjų saulės modulių gamintojų, įtrauktų į „Bloomberg New Energy Finance“. Australijoje 2018-20m. įmonės gaminami saulės moduliai buvo įvertinti kaip vieni geriausių.

„SolarEdge“ kompanija, įkurta JAV, turinti padalinį Izraelyje labiausiai garsėja savo galios optimizatoriais, puikiai ištobulintu monitoringo sprendimu. Optimizatoriai ypač aktualūs tada, kai moduliai montuojami ant daugybės skirtingų plokštumų arba nėra galimybės užtikrinti vienodų apšviestumo sąlygų (pvz., dėl kitų objektų metamų šėšėlių ir pan.). Taikant technologiją „SolarEdge“, galios optimizatoriai montuojami ant kiekvieno modulio, todėl kiekvieno jų darbas optimizuojamas atskirai, stebint monitoringo sistemoje, telefone arba kompiuteryje. Jei sistemoje kyla problemų, jas galima atrasti, išsiaiškinti jau tą pačią akimirką.

„Huawei“ – technologiškai lyderiaujanti įmonė, gaminanti keitiklius arba kitaip inverterius. „Huawei“ laboratotijoje atliekami kruopštūs inverterių veikimo aukštos ir žemos temperatūros bandymai, elektrostatinio iškrovimo išsamūs korozinai testai, užtikrinantys „Huawei“ produktų patikimumą.

/3
Susisiekite