Apie – Laba Energija

Labà (iš liet.k. žodyno) – turinti teigiamų bruožų, gera, teisinga.

Kas mes esame?

Labà (iš liet.k. žodyno) – turinti teigiamų bruožų, gera, teisinga. Esame specialistų komanda, turinti ilgametę darbo patirtį ir siūlanti būtent tokią – „Labą energiją“ pasauliui.

Kodėl verta rinktis mus?

Atrinkdami specialistus ir administracijos darbuotojus taikome aukščiausius standartus. Kiekvieno komandos nario individuali darbo patirtis siekia net iki 10 metų. Kasmet dalyvaujame didžiausioje konferencijoje Europoje – „Intersolar Europe“. Taip pat dalyvaujame Baltijos energetikos forume, Vilniaus energetikos forume bei įvairiose ekonomikos konferencijose. Turime patirties įrenginėjant ne tik saulės elektrines ant stogo, bet ir nutolusias antžemines saulės elektrines. Mūsų įgyvendinti projektai apima nuo 5 kW iki 100 kW galios elektrinių.

Mūsų partneriai – kruopščiai atrinkti mūsų specialistų, vertinant kokybę, kainą ir kompanijų patikimumą. „Sumec Phono Solar“, „SolarEdge“, „Hanwha Q CELLS“ ir „Huawei“ – įmonės, garsėjančios naujausiomis technologijomis, pirmaujančios rinkoje galios optimizatoriais, saulės moduliais bei inverteriais. Tai yra gamintojai, galintys išduoti ilgas savo produktų garantijas. Kadangi bendradarbiaujame daugiau nei su vienu saulės elektrinių įrangos gamintoju, galime pasiūlyti produktų įvairovę, padėsiančią išsirinkti Jums tinkamiausią variantą.

Mums rūpi mūsų planeta. Norime drauge su Jumis kurti atsakingesnį požiūrį į energijos gamybą, ugdyti visuomenės norą kovoti su globaliniu atšilimu, prisidėti prie anglies dioksido kiekio ore mažinimo bei švaresnio rytojaus ateities kartoms. Patys naudojame saulės energiją savo namuose, perdirbtą popierių bei naudotus baldus biure. Kiekvienas žingsnis yra svarbus.

Mums rūpi bendruomenė. Kviečiame į savo projektus dailininkus, fotografus, aktorius, desertų šefus, dizainerius, klientus, kuriame naujus projektus, siekiame edukuoti visuomenę, skatinti dialogą įvairiomis formomis ir įvairių idėjų pagalba.