Apie mus

Laba Energija. Kas mes?

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Esame patyrusių specialistų komanda. Mūsų patirtis siekia daugiau nei 10 metų asmeninės patirties įgyvendinant saulės, vėjo, hidro elektrinių, priežiūros, remonto, projektų valdymo darbus.

Nuo mažens esame su atsinaujinančias energijos šaltiniais, kaupėme patirtį kasmet dalyvaudami Pasaulinėse bei Lietuvos energetikos konferencijose, išmanome energetiką taip, jog teko daug metų dirbti remonto ir priežiūros srityje, tad sunkiai rasite geriau techniškai suprantančius specialistus. O tai yra labai svarbu. Kiekvienas saulės panelės pasukimo kampas, tiksliai parinkta įranga leidžią įrangą išnaudoti tinkamai, kaip tai numatė gamintojas.

Nuo projektų sau, fiziniams vartotojams iki verslo. Visiems vienareikšmiškai rekomenduojame atsinaujinančius energijos šaltinius ir savo komandą. Paskambinkite, pasitarkime, paskaičiuosime kokią naudą galite gauti. Lauksime Jūsų. Laba energija.

Visada švari energija

Saulės energija yra viena švariausių ir tvariusių energijos formų pasaulyje!

Paprastas įrengimas

Nesunkiai įsirenkite saulės elektrinę sau labiausiai tinkančioje vietoje

Sutaupykite

Mokėkite mažiau už elektros energiją. 10 kW elektrinė padės sutaupyti apie 1000 Eur per metus!

Patikimumas

Saulės elektrinė užtikrins, kad visada turėsite elektros energijos.

Saugi investicija

Teikiama net 10 m. gamintojo garantija.

Svarbiausia - kokybė

Mūsų komanda orientuota į kokybę bei maksimalų rezultatą

Kokia energija?

LABA. Gera, naudinga, vertinga (pagal liet. Žodyną). Kaip ir mūsų įprastas pasisveikinimo žodis - visada pozityvi, linkinti gero. Kitaip tariant turtinga energija, tokia kokia ir yra atsinaujinančių energijos išteklių energija.